Regulamin

OGÓLNE POSTANOWIENIA

1§ – Domena przychodnia-rodzinna.eu jest dalej w regulaminie zwana portalem lub systemem.

2§ - przychodnia-rodzinna.eu – portal internetowy figurujący pod adresem internetowymprzychodnia-rodzinna.eu

3§ – Serwer na którym zostały wykupione usługi dla naszych stron to home.pl

4§ – Domena przychodnia-rodzina.pl jest wykupiona na serwerach DNS firmy domeny.pl

5§ – Użytkownicy odwiedzający oraz rejestrujący się w portalu, zgadzają się dobrowolnie z regulaminem i polityką prywatności portalu.

6§ – Treść regulaminu może się zmieniać w czasie. O zmianie regulaminu użytkownicy będą informowani w aktualnościach w portalu oraz drogą elektroniczną.

7§ – Wszelkie dane osobowe są przechowywane tylko do celów działania strony i nikomu nie będą udostępniane.

8§ – Portal nie odpowiada za przyczyny błędnego działania serwera, lub braku dostępności w danej chwili domeny, gdyż są to zdarzenia mające bezpośredni wpływ na nasz system, ale niezależne od nas.

9§ – Użytkownicy rejestrując się w portalu zgadzają się dobrowolnie na otrzymywanie wiadomości reklamowych drogą elektroniczną.

10§ – Wszelkie treści wystawiane przez Użytkowników w portalu są moderowane i mogą zostać usunięte bez podania przyczyny.

11§ – Kontaktować się z pracownikami portalu można tylko i wyłącznie poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronach portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA

12§ – Konto Użytkownika jest to konto, z którego użytkownik może zarządzać swoimi opcjami.

13§ – Konto Użytkownika można uzyskać jedynie poprzez prawidłową rejestrację w portalu.

14§ – Konta Użytkowników, którzy nie logowali się na swoje konta przez ponad rok czasu – będą usunięte. Tydzień przed usunięciem Użytkownik takiego konta zostanie poinformowany drogą elektroniczną o tym zdarzeniu.

15§ – Konto może zostać usunięte lub zablokowane przez pracowników jeżeli regulaminprzez Użytkownika został naruszony.

16§ – Logowanie jest to proces autoryzacji Użytkownika w portalu. I tylko poprzez drogę logowania można dostać się do swojego konta.

17§ – Jeżeli Użytkownik trzykrotnie podał nieprawidłowe hasło podczas autoryzacji w systemie, jego konto może zostać zablokowane na okres 30 minut.

18§ – Jeżeli zostanie zapomniane hasło lub login Użytkownika, można je odzyskać podając prawidłowe dane w formularzu odzysku konta w systemie (Email podawany podczas rejestracji musi być emailem stałym a nie tymczasowym. W takiej sytuacji może być problem z odzyskiem dostępu do konta.)

19§ – Konto własne można usunąć w portalu. Swoją prośbę należy skierować do pracowników portalu poprzez formularz kontaktowy.